Aramızda Kalsın dizisi Arife gerçek adı

0

İçerik  Gamze Karaduman vikipedi kimdir kaç yaşında

Star Tv nin beğenilen dizisi Aramızda Kalsın’ da Arife rolünü canlandıran oyuncu Gamze Karaduman’ dır. Dizide Hüsne ve Bahattin’ in kızları Arife, kardeşi Ceylan’ a hiç benzemeyen bir genç kızdır. Ceylan’ ın aksine erkeksi, süssüz ve erkeklerin ilgisini çekmeyen bir görüntü sergileyen Arife, aslında çok duygusal bir genç kızdır. Diziye katılan Mahir ile birbirlerine çok benzemeleri ikisini de çok şaşırtır. Bu yaşına kadar hiçbir erkekle yakın bir ilişki kuramamış olan Arife’ nin kalbi Mahir ile çarpmaya başlar. Bakalım ilerleyen bölümlerde Mahir Arife’ nin kabuklarını kırmasını sağlayabilecek midir?

En çok babasının teşvikiyle oyunculuğa başlayan Gamze Karaduman, 1987 yılında İstanbul’ da doğmuştur. Arsen Gürzap ve Can Gürzap’ ın kurmuş olduğu Diyalog Akademisi’ nde ilk oyunculuk eğitimini almış ve ilk dizisi ise Bıçak Sırtı olmuştur. Müteakiben, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı ‘nda eğitimine başlamıştır. Oyunculukta ve hayatta en büyük kabiliyeti samimiyet olarak gören Karaduman, bu yüzden kendisinin çok fazla arkadaşı olmadığını, sadece uzun yıllardır görüştüğü sadece iki kız arkadaşının bulunduğunu belirtmiştir.

Bugüne kadar Avrupa Yakası, Güldünya ve Merhaba Hayat gibi yapımlarda da rol almıştır. En büyük hayallerinden birinin  35 yaşına geldiğinde Ege ‘ ye yerleşmek ve sabahları uyandığında yüzüp, balık tutabilmek  olan aktör, yemeklerden imam bayıldı yapmayı da aşık olduğunda eşine yapacağı en güzel yemeklerden biri olarak görmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar