Dilara Öztunç kimdir kaç yaşında vikipedi

0

İçerik  Dilara Öztunç vikipedi nereli boyu

Güzelliğin oyunculuk için yetersiz kaldığını savunan, 2008 Elite Model Look yarışması üçüncü güzeli Dilara Öztunç; halen Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Peyami Safa’ nın ünlü romanından alıntı Fatih Harbiye dizisinde Pelin rolünü başarıyla oynamaktadır. Daha önce ilk gözağrı ve deneyimini Fox Tv’ de gösterilmiş olan Elif’ in Günlüğü ‘ nde yaşayan oyuncu, Aşk-ı Memnu, Kayıp Prenses, Küçük Sırlar ve Gün Akşam Oldu gibi dizilerde de önemli rollerde bulunmuştur. İlk bu mesleğe başlarken Gonca Vuslateri ‘ nin desteği ile yola çıkan Öztunç, çekimlerde verilen molalarda kendi hatalarını düzeltip ona birçok tavsiyelerde bulunduğunu ve bu sayede bu kadar ilerleme kaydedebildiğini belirtmektedir.

1989 yılında İstanbul’ da doğan oyuncu, Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Evin tek çocuğu olması nedeniyle, ailesi modellik yapmasına ilk başta karşı çıkmış ancak daha sonra oyunculuğa devam etmek istemesine gayet sıcak bakmışlar ve sevinmişlerdir. Günümüzde gençlerin aşkı fast food gibi tüketmesi düşüncesine karşı olmakta ve bu fikrin aşk kavramını önemsizleştirmekte olduğunu savunmaktadır.

Spora küçük yaşlardan beri çok eğilimli ve düşkün olması nedeniyle, her zaman fit bir yapıya sahip olan oyuncunun, bir erkek sporu olan kick-box ile de uğraşmak istediği bilinmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar